psychoterapia warszawa

Gabinet psychologiczny Warszawa
Wsparcie psychologiczne

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kiedy udać się po wsparcie psychologiczne, jest to kwestia indywidualna, zależna od samopoczucia, potrzeb oraz sytuacji życiowej człowieka. Jeśli zastanawiasz się, czy warto udać się z danym problemem do psychologa oznacza to, że to jest właśnie ten moment. Każdy z nas potrzebuje wsparcia, szczerej rozmowy i porady. Gdy przydarzyła Ci się szczególna sytuacja, którą chciałbyś/abyś przepracować umów się do naszego specjalisty. Wszelkie rozterki, słabsze samopoczucie lub obniżony nastrój to sygnał, że warto porozmawiać.

Skorzystaj z wsparcia psychologicznego, jeśli odczuwasz:

1. Zmiany nastroju

Każdemu z nas zdarzają się zmiany nastroju, smutek i rozczarowania są normalną reakcją na trudności życiowe. Jeśli jednak zauważasz nagłe zmiany nastroju, drażliwość, odczuwasz nadmierny stres, warto wówczas skorzystać z naszego wsparcia. Psycholog pomoże Ci znaleźć źródło wahań nastroju oraz pokaże jak sobie z nim radzić.

2. Trudności w relacjach

Dobre relacje z innymi są dla nas niezbędne, potrzebujemy drugiego człowieka, aby czuć się zadowolonym i spełnionym w życiu.`Jeśli zauważasz, że Twoje relacje z najbliższymi nie wyglądają tak jak powinny, psycholog pomoże Ci poprawić komunikację oraz podpowie jak rozwiązać konflikty.

3. Pogorszenie codziennego funkcjonowania

Dostrzegasz pogorszenie swojego samopoczucia oraz trudność w wykonywaniu codziennych czynności, a zwykłe zadania zaczęły być bardziej obciążające niż zwykle? Jest to znak, że potrzebujesz fachowego wsparcia, nasz psycholog wysłuchując pomaga rozwiązywać trudności, rozmawiając wspiera w coraz lepszym codziennym funkcjonowaniu.

4. Decyzyjność

Każdego dnia decydujemy o bardzo dużej ilości rzeczy, począwszy od tego co zjem na śniadanie, po zakup mieszkania czy zmianę pracy. Jeśli zauważasz duże trudności w podjęciu decyzji dotyczących małych rzeczy, powinien to być dla Ciebie niepokojący sygnał, że warto zaobserwować, co zmieniło się w Twoim życiu. Poważne życiowe decyzje wymagają od nas większego zaangażowania i przemyślenia, nasz specjalista pomoże Ci w tym oraz przedstawi narzędzia umożliwiające sprawniejsze podjęcie decyzji.

5. Problemy w związku

Często zdarza się, że między dwojgiem ludzi, nawet bardzo ze sobą szczęśliwych, dochodzi do nieporozumień, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą emocje i ważne sprawy. Problem pojawia się, gdy małżonkowie czy partnerzy nie potrafią odnaleźć drogi do porozumienia. Zapraszamy Was do skorzystania z naszego wsparcia, warto tak istotne kwestie omówić z psychologiem i pomóc związkowi w trudniejszym czasie.

Psycholodzy Warszawa
Zespół specjalistów

Wybierz interesującego Cię specjalistę i umów się na wizytę

Gabinet psychologiczny Warszawa
Pozostałe usługi

Wybierz interesującą Cię usługę i zapisz się na wizytę