psychoterapia warszawa

Gabinet psychologiczny Warszawa
Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna przeznaczona jest dla osób, które chcą omówić i przeanalizować obszary swojego życia, w których napotkały na trudności czy niepowodzenia. Jeśli przeżywasz kryzys, doświadczasz ciągłego stresu lub innych emocji, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Rozmowa z psychologiem odbywa się w zaciszu naszych przytulnych gabinetów, w atmosferze zrozumienia, szacunku i empatii, dlatego każdy tutaj czuje się komfortowo oraz bezpiecznie.

Decyzja o skorzystaniu z konsultacji psychologicznej zależy od wielu czynników, są nimi m.in.: Twoje samopoczucie, potrzeby emocjonalne lub sytuacja życiowa. Psycholog po rozmowie i dokładnym wywiadzie pomoże Ci zdecydować, ile potrzebujesz spotkań oraz jaki rodzaj wsparcia będzie dla Ciebie najlepszy.

Warto porozmawiać z psychologiem, gdy:

1. Nadmiernie odczuwasz stres, lęk lub obawy

Każdy człowiek zmaga się z tymi emocjami, ale jeżeli odczuwasz trudności w codziennym funkcjonowaniu z ich powodu skorzystaj z konsultacji psychologicznej. Nasz specjalista pomoże Ci zrozumieć ich przyczyny i znaleźć najlepszy sposób radzenia sobie ze stresem, lękiem, strachem czy bezpodstawnymi obawami.

2. Masz problemy z samopoczuciem i i samooceną

Brak pewności siebie lub niska samoocena są również wskazaniem do konsultacji psychologicznej. Nasz specjalista przybliży Ci sposób pracy nad tymi obszarami, tak abyś poczuł się lepiej i sprawnie uzyskał oczekiwane rezultaty.

3. Przeżyłeś/aś traumę

Doświadczenie gwałtownego i wyjątkowo przykrego przeżycia może być przyczyną wystąpienia traumy. Do jej objawów możemy zaliczyć: lęki, koszmary, trwale obniżony nastrój, apatię, napady paniki czy przeżywanie w trudnych wspomnieniach urazu na nowo. Spotkania i rozmowa z naszym psychologiem pomogą Ci uporać się z nimi i wrócić do dawnego zadowolenia z życia.

4. Pojawiają się u Ciebie problemy z kontrolą gniewu

Wszyscy doświadczamy w naszym życiu gniewu z różnych przyczyn, ale niekontrolowana złość może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na jakość Twojego życia oraz relacje z innymi. Dlatego, jeśli zdarza Ci się nie panować nad emocjami daj sobie szansę i umów się na wizytę do naszego specjalisty. Psycholog pomoże Ci wypracować w sobie właściwy sposób radzenia sobie z trudnymi emocjami, dzięki czemu odzyskasz spokój ducha.

5. Chcesz zmienić swoje nawyki.

Często zastanawiasz się jak zmienić swoje złe nawyki i czujesz, że to najlepszy moment? Nasz specjalista pomoże Ci podejść do tego we właściwy sposób. Wraz z psychologiem ułożycie plan wdrożenia, popracujesz nad swoją motywacją, nauczysz się wprowadzać zmiany stopniowo i dzięki temu wypracujesz w sobie odpowiednie nawyki, które za pewien czas przyniosą oczekiwane rezultaty.

6. Odczuwasz brak poczucia własnej wartości.

Jeśli uważasz, że zawsze są lepsi od Ciebie, innych stawiasz ponad siebie i rezygnujesz z rozpoczęcia działania, bo czujesz, że zakończy się niepowodzeniem, oznacza to, że masz do czynienia z zaniżonym poczuciem własnej wartości. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z konsultacji psychologicznej. U nas nauczysz się we właściwy sposób radzić sobie z problemami, po rozmowie z psychologiem zaczniesz doceniać swoje starania i znów będziesz mógł uwierzyć w siebie.

Psycholodzy Warszawa
Zespół specjalistów

Wybierz interesującego Cię specjalistę i umów się na wizytę

Gabinet psychologiczny Warszawa
Pozostałe usługi

Wybierz interesującą Cię usługę i zapisz się na wizytę