psychoterapia warszawa

Gabinet psychologiczny Warszawa
Konsultacja psychologiczna online

Konsultacja psychologiczna online została stworzona dla osób, które cenią sobie swój bezpieczny obszar do rozmowy lub odbycie wizyty stacjonarnie jest niemożliwe z powodu dużej odległości. Ten sposób konsultacji jest szybki i możliwy bez wychodzenia z domu. Przed wizytą otrzymasz link do spotkania, na który trzeba wejść zgodnie z umówioną godziną konsultacji.

Decyzja o umówieniu się na konsultację online jest podejmowana przez osoby, które chcą skonsultować trudności, pojawiające się w ich życiu. Składa się na to: złe samopoczucie, brak rozumienia swoich emocji, a także problem w podejmowaniu decyzji.

Warto umówić się na konsultację online, kiedy zdrowie psychiczne zostaje zachwiane przez:

1. Brak pewności siebie i niską samoocenę

Pierwszym sygnałem, aby umówić się na wizytę ze specjalistą może być myśl, że jesteś niewystarczający lub gorszy od innych. Jeśli myślisz, że nie dasz sobie z czymś rady lub postrzegasz siebie niekorzystnie, pozwól naszemu specjaliście przywrócić Ci wiarę we własne siły. Psycholog pomoże Ci odbudować pewność siebie i przywróci poczucie własnej wartości.

2. Lęki

Lęk jest naturalnym stanem emocjonalnym pojawiający się w życiu codziennym, jednak jeśli niepokój utrzymuje się u Ciebie długo i wciąż się nasila, warto skonsultować to ze specjalistą. Przedłużające się napięcie i lęk mogą stać się zaburzeniem uniemożliwiającym poradzenie sobie z podstawowymi obowiązkami. Z pomocą psychologa pokonasz strach i lęk, a Twoje życie znów będzie spokojne.

3. Brak satysfakcji z życia.

Nawet jeśli nie masz konkretnych problemów, ale czujesz coraz mniejsze zadowolenie z życia możesz umówić się na konsultację online. Praca nad sobą i swoim rozwojem pod okiem psychologa pozwoli Ci zwiększyć samoświadomość i satysfakcję z życia. Z nami możesz doskonalić swoje umiejętności, poznawać siebie oraz rozwijać swój potencjał na poziomie osobistym, zawodowym, emocjonalnym czy społecznym.

4. Problemy dnia codziennego.

Jeśli zauważasz trudności w codziennym funkcjonowaniu, a dotychczasowe zadania zaczęły być bardziej obciążające i coraz trudniej jest Ci realizować harmonogram dnia, warto to skonsultować ze specjalistą. Rozmowa z psychologiem pozwoli Ci dowiedzieć się, co zaburzyło Twoje działanie i jak sobie z tym poradzić, aby wrócić do pierwotnej harmonii.

5. Depresję.

Zauważyłeś u siebie obniżony nastrój, niechęć do wypełniania codziennych obowiązków, a wstanie z łóżka sprawia Ci ogromną trudność? A może większość Twojego dnia przepełnia smutek, żal lub odczuwasz pustkę? To czas, aby skonsultować to z naszym specjalistą, który pomoże Ci w odzyskaniu równowagi i dobrego samopoczucia.

Psycholodzy Warszawa
Zespół specjalistów

Wybierz interesującego Cię specjalistę i umów się na wizytę

Gabinet psychologiczny Warszawa
Pozostałe usługi

Wybierz interesującą Cię usługę i zapisz się na wizytę